fbpx

Salonní koncept

Luxusní pleťová péče podle nejnovějších vědeckých poznatků 3LAB

Salonní přípravky 3LAB kosmetikyDopřejte své pokožce luxus s pleťovou péčí vytvořenou podle nejnovějších vědeckých poznatků!

Nechte se hýčkat pomocí našich dokonalých, technologicky vyspělých produktů, které představují ideální spojení vědy a přírodních sil. Jsme pyšní, že vám v každém z našich přípravků můžeme nabídnout ozdravnou péči, díky níž se bude vaše pokožka cítit doslova jako ZNOVUZROZENÁ.

Salonní ošetření 3LAB:

GOLD STANDARD FACIAL

50 minut

Regenerující anti-aging ošetření okamžitě minimalizuje drobné linky a vrásky, rozjasňuje ji, posiluje a dodává jí bohatou dávku hydratace pro rozjasněný a zdravý vzhled. Výsledkem je jemná a mladistvě rozzářená pleť.

SKIN „FITNESS“ FACIAL

00250 minut

Potřebuje vaše pokožka zpevnit, navrátit pružnost a přirozený odstín? Zpevňující ošetření působí jako ten nejlepší trenér, který zlepšuje její celkovou kondici, regeneruje a navrací jí mladistvý jas. Blahodárný účinek je viditelný na první pohled.

PLATINUM FACIAL

50 minut

Mimořádně efektivní a super luxusní ošetření obličeje s sebou přináší maximum pomoci pro unavenou, stresovanou a narušenou pleť. Využívá revoluční technologii v kombinaci s aktivními ingrediencemi, které jsou směřovány přímo do problematických míst. Intenzivní hydratace působí doslova jako infúze pro rychlou regeneraci zdravé pokožky. Už po prvním ošetření dochází k viditelnému vypínání, rozjasnění a liftingu. Platinová cesta, jak znovu získat svůj přirozený půvab.

PERFECT VITAMIN C FACIAL TREATMENT

00350 minut

Slunce nám přináší mnoho dobrého, ale jeho paprsky mohou zanechat na pleti ne vždy vítané stopy. Speciálně na pigmentové skvrny je zaměřeno ošetření s bohatou dávkou vitamínu C, které odstraňuje nevítané barevné disproporce a navrací pleti přirozeně mladistvý a zářivě zdravý vzled.

THE WILD MOUNTAIN GINSENG FACIAL

50 minut

Ošetření, které v sobě spojuje to nejlepší z Východu a Západu – dávné orientální léčebné postupy s nejmodernějšími technologiemi. Cílem je dopřát pokožce dostatek výživy a zabránit ztrátě hydratace. Ideální především pro výrazně dehydrovanou pleť, na kterou působí doslova jako živý pramen. Pokožka se vypíná a doslova září skvělou kondicí.

© 2021 Všechna práva vyhrazena pro Glamour Group