fbpx

O značce 3LAB

Historie značky 3LAB

EricaZnačka 3LAB byla založena v roce 2003 Davidem a Ericou Chungovými. Linie byla vytvořena týmem dvou renomovaných chemiků a jedním známým dermatologem s více než šedesáti lety nejrůznějších zkušeností péče o pleť. Cílem 3LAB při přípravě linie péče o pleť nebylo jen se o ni starat, ale zdokonalit ji! 3LAB linie je právě upravována tak, aby poskytovala zákazníkům efektivní škálu produktů k řešení potřeb každého typu pleti.

3LAB využívá nejvyšší stupeň rostlinných složek a pokročilé “state-of-the-art” vědecké technologie bojující proti přírodním silám a času. Naše unikátní vědecké postupy umožňují distribuci antioxidačních a jiných přírodních složek do pleti v nejvyšším procentuálním množství v průmyslu.

Převratné složky 3LAB:

Nano-Claire GY™

“Je to jako náhradní hormonální terapie pro Vaši pleť!”

Nano-Claire GY™ je bio-inženýrský, syntetický růstový hormon –  jako materiál vyrobený z proteinů. Jelikož je to světově první aktuální růstový hormon, vzpírá se pravděpodobnosti, jak jen máme stabilní, bezpečné a účinné  složky k dispozici v kategorii syntetických hormonů.  Nano-Claire GY ™ revitalizuje pleť, je to vědecký pramen mládí.

Jak to funguje?

Zpomaluje stárnutí tělesných biologických hodin, včetně produkce hormonů nezbytných pro mladistvě vypadající pleť. Na rozdíl od růstových faktorů, které mohou stimulovat pouze části buněk či tkání, Nano-Claire GY™ napodobuje skutečný hGH ke stimulaci celého organismu za bezkonkurenčních výsledků.

PhytoCellTec™ Malus Domestica

Liposomální příprava kmenových buněk ze vzácného Uttweiler Spätlauber Švýcarského jablka, které jsou bohaté na  fytonutrienty, proteiny a dlouho žijící buňky.

Jak to funguje?

Jablko je poškozeno, aby navodilo vznik mozolovité tkáně, která obsahuje rostlinné kmenové buňky. Tyto buňky pomáhají regenerovat zdravou tkáň poté, co je poškozena. S věkem tělo produkuje méně kožních kmenových buněk a proto se jejich schopnost napravovat pleť stává méně efektivní. Na rozdíl od lidské buňky, mají rostlinné buňky schopnost obnovovat orgány a časem dokonce i celou rostlinu.

PhytoCellTec™ Malus Domestica využívá PCT technologii, aby pomohla oddálit znaky chronologického stárnutí a zestárnutí (finální stádium stárnutí buněk, kde se přestanou dělit v důsledku stresu nebo DNA) základních buněk podporou zdravých buněk zevnitř.

© 2021 Všechna práva vyhrazena pro Glamour Group